locdesignshowroom

Loc Design Kimdir?

LOC Design Mutfak-Banyo; kurulduğu yıldan bu yana güçlü kadrosu ve sahip olduğu engin tecrübeyi modern üretim teknolojileri ile birleştirerek Mutfak Dolapları;

Banyo Dolapları ve Aksesuar üretiminde adından sıkça söz ettiren bir marka olmuştur. LOC Design Mutfak-Banyo ailesinde bilgi ve teknolojiyi sistemli büyüme hedefleriyle doğru örtüştüren güçlü karar ekibi, girdiği projeleri en ince ayrıntısına kadar inceleyen ve insan unsurunu, estetiği birinci sırada gören mimari kadro, kalitesine sonuna kadar güvenen, bilgisini doğru aktaran, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş pazarlama anlayışı, bölgenin her yanına ulaşabilen güçlü araç ve taşıma filosuyla, doğru bir ekip yer almaktadır.

Piyasaların sürekli dalgalandığı, imalatın gün geçtikçe zorlaştığı günümüzde özellikle nihai tüketici memnuniyetinin en üst hassasiyete ulaştığı mobilya sektöründe; adıyla ve kalitesiyle güvenle yürüyen LOC Design Mutfak-Banyo sürekli kendini yenilemektedir.

Loc Design Neler Yapar?

Satış endişesi duymadan, neye malolursa olsun en iyi malzeme ve en iyi işçilikle üretim yapmaktır. LOC Design Mutfak-Banyo güvenirliği ve kimliği müşterilerimiz açısından; fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetlerimize güvenecekleri ürünler sunan, çalışanlarımız açısından; adil, sevgi ve saygıya dayalı bir çalışma ortamı sağlayan, toplum açısından; çevreye, örf ve adetlere saygılı bir kimliktir.

Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen, fabrikasyon standartlar yanında, özel ölçülü ürünlerde de müşterisinin hayal ettiği her şeyi gerçeğe dönüştürme politikasını benimseyen bir kuruluştur. Müşterilerinden aldığı güçle yarınlara umutla bakan LOC Design Mutfak-Banyo her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir.

loc-design-hakkimizda